Mezinárodní odborná trestněprávní konference s účastí JUDr. et Mgr. Pavla Klímy, Ph.D., MBA

Mezinárodní odborná trestněprávní konference s účastí JUDr. et Mgr. Pavla Klímy, Ph.D., MBA

JUDr. et Mgr. Pavel Klíma, Ph.D., MBA se zúčastnil mezinárodní odborné trestněprávní konference na téma „Výzvy trestněprávních věd na počátku třetího tisíciletí“ (v rumunském jazyce „Provocări ale Științelor penale la început de mileniu III“), kterou dne 26. dubna 2023 pořádala Fakulta práva a správních věd Univerzity Ovidius v Konstanci, Rumunsko (Facultatea de Drept şi Ştiinţe Administrative, Universitatea Ovidius din Constanţa).

JUDr. et Mgr. Pavel Klíma, Ph.D., MBA vystoupil na konferenci se svým odborným příspěvkem v rumunském jazyce na téma „Kybernetická kriminalita v České republice“ (v rumunském jazyce „Criminalitate informatică în Cehia“). Ve svém příspěvku se zabýval praktickými otázkami současné situace ohledně kybernetické kriminality v České republice. Zejména přiblížil její vývoj, aktuální trendy a způsoby a prostředky jejího trestání.

Více informací o konferenci k dispozici: https://drept.univ-ovidius.ro/info/anunturi/541-provocari-ale-stiintelor-penale-la-inceput-de-mileniu-iii-26-aprilie-2023